Technické normy | Diskuse | Seznam norem | Internetová prodejna
Logo - Ing. Jiří Hrazdil
 Teplota v bytě

zpět na seznam témat

Teplota v bytě

Od: Šárka
Datum: 02.03.2005 13:10:18
Předmět: Teplota v bytě
Dobrý den, bydlím v severozápadním, přízemním, nepodkslepeném, rohovém bytě s nadměrným zasklením, sousedícím s venkovní chodbou. Vzhledem k tomu, že se teplota v bytě ve dnech, kdy je venkovní teplota pod bodem mrazu, pohybuje mezi 16-19 stupni, nechala jsem si změřit teplotu Hygienickou stanicí. Při venkovní teplotě +3 stupně změřila teplotu v bytě 20,3 st., což splňuje podmínky projektu. Existuje však vyhl.č. 152/2001 Sb., § 3 odst. 10, která zohledňuje počet venkovních stěn, zasklení apod. Je závazná a pro koho? Děkuji za odpověď.
  • Od: Ing. Jiří Hrazdil
    Datum: 02.03.2005 13:23:31
    Předmět: Re: Teplota v bytě
    Dobrý den, již po několikáté zde zdůrazňuji, že nejsem právní expert, rozumím technických normám, a váš dotaz nemá s technickýcmi normami nic společného. Nicméně letmý pohled do vyhlášky 152/2001Sb. mi ukázal, že §2 a §3 stanovují na co a na koho se tato vyhláška vztahuje.