Technické normy | Diskuse | Seznam norem | Internetová prodejna
Logo - Ing. Jiří Hrazdil
 normy online

zpět na seznam témat

normy online

Od: Janota Antonín
Datum: 14.06.2005 23:47:25
Předmět: normy online
Dobry den. Existuje prosim u nas firma, ktera treba za uplatu umozni nahlizeni do norem pres net aniz bych si ji koupil? Vlastnit vsechny normy napr ve stavebnictvi je pro malou firmu je financne temer nemozne, zatimco za pausalni poplatek pristupu k norme by se jiste zlepsilo mnohe na stavbach. Dekuji
  • Od: Ing. Jiří Hrazdil
    Datum: 15.06.2005 07:08:18
    Předmět: Re: normy online
    Dobrý den, podle posledních informací,které jsem obdržel, je možno za paušální poplatek 100.000,- Kč nahlížet on line do souboru norem, který si ale předem nadefinujete, takže není možné se podívat na jakoukoliv normu, ale jen na normy, které si na začátku této jistě výhodné spolupráce vyberete.
  • Od: Janota
    Datum: 15.06.2005 14:20:40
    Předmět: Re: Re: normy online
    Je to opravdu super ale nespletl jste se s jednou nulou? Ja myslel treba jedno nahlednuti po dobu 1 minuty 1O Kč atd atd. Ale jestli je pravda 100.000,- na rok tak to mam na myslik jiny nazev nez vyhodna spoluprace.
  • Od: Ing. Jiří Hrazdil
    Datum: 15.06.2005 14:36:36
    Předmět: Re: Re: Re: normy online
    Dobrý den, mám obavu, že jsem se nezmýlil ani o malý kousek, ta filozofie je postavena jinak, nejdříve si vyberet soubor norem, zaplatíte a potom se na ně můžete online dívat, ale jen na ty vybrané. Pokud chcete ještě další, tak vyberete, doplatíte a díváte se. Nic pro vás.