Technické normy | Diskuse | Seznam norem | Internetová prodejna
Logo - Ing. Jiří Hrazdil
 schodiště

zpět na seznam témat

schodiště

Od: Marta
Datum: 21.02.2006 14:51:58
Předmět: schodiště
Dobrý den, prosím o radu, jaká musí být minimální podchodná výška u schodiště do podkroví? (Jedná se o byt v bytovém domě a schodiště uvnitř bytu, kde si stavebník vybudoval půdní vestavbu do níž chodí přímo z pokoje ve svém bytě). ČSN 73 4301 toto v článku 5.3.2 schodiště neřeší. Předpokládám tedy, že toto je dle § 22 odst. 4 vyhlášky o obecných technických požadavcích na výstavbu 2300 mm, ale nejsem si jistá. Prosím tedy o radu jak to je, případně o radu, kde je toto řešeno podrobněji.Děkuji.
  • Od: Ing. Jiří Hrazdil
    Datum: 21.02.2006 15:24:23
    Předmět: Re: schodiště
    Dobrý den, znovu musím opakovat, nejsem stavař. Doporučuji vám obrátit se na stavební firmu, popřípadě na stavební odbor vašeho obecního úřadu. Mohu odpovídat na dotazy k technickým normám, ne k řešení staveb.